Klimatizace

Klimatizační zařízení TOSHIBA patří ke špičce v oboru klimatizace. Díky vysoké spolehlivosti, nízké spotřebě a špičkové technologii je v oboru vyhlášena. Klimatizace Toshiba jsou koncipovány jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch s vysokou účinností v chladícím i topném režimu, které zároveň upravují a odvlhčují vzduch. Nabízíme klimatizační jednotky, které jsou vybaveny několika stupni filtrace.

Výhodou těchto systémů je, že kompletně vyčistí vzduch i od těch nejmenších částic, jako viry, bakterie a alergeny. Kvalitní regulační systém zajistí topný nebo chladící výkon dle okamžitých provozních potřeb. Všechna zařízení Toshiba plně splňují kritéria Nařízení EU o Ekodesignu.

Komfort

Díky klimatizaci Toshiba si můžete užívat příjemné prostředí a teplotu prostoru pro dobu celého roku. Bez vyjímky. Klimatizační zařízení Toshiba Vám přináší nejen vysokou účinnost a úsporný provoz při topení nebo chlazení, ale přináší mnoho dalších a dalších výhod. Účinnost zařízení Toshiba je dána kombinací vlastností invertorové technologie a dvojitého rotačního kompresoru. Neuvěřitelně vysoká účinnost i při částečném zatížení.

Toshiba zaručuje maximální komfort a minimální hlučnost.

Nízká spotřeba přináší nízké provozní náklady. Chlazení - topení - odvlhčování: maximální pohoda získaná stiskem jednoho tlačítka. Aktivní úprava vzduchu pomocí účinných filtračních systémů. Jednoduchá a variabilní instalace - do nových i do hotových interiérů. Bez škodlivých emisí a negativních vlivů na životní prostředí. Jako zdroj energie je využíván vzduch.

Zdraví

Klimatizování místnosti dnes již neznamená pouze kontrolu teploty nebo vlhkosti. Skutečnou pohodu, kvalitu prostředí a čistý vzduch Vám přinášejí účinné filtrační systémy Toshiba. Různé účinné filtrační systémy Toshiba zbavují vzduch hrubých nečistot a prachu. Obzvlášť jejich deodorační účinek vytváří příjemné osvěžující prostředí místnosti. Pro jednotky série AvAnt je možné dodatečně použít filtrační proužky s kombanací aktivního uhlíku a katechinu.

Prachový filtr

Všechny vnitřní jednotky Toshiba jsou sériově vyrábeny základním plastovým omyvatelným filtrem, který pokrývá celý výměník. Tímto fiterm je vzduch už při vstupu do jednotky zbaven hrubého znečištění a částic prachu.

Filtrační systém IAQ

Úkoem IAQ filtračního systému je zvýšit účinnost čištění vzudhcu pomocí přírodních látek. Tímto způsobem jsou šetrně absorbovány nečistoty ve vzduchu. Výsledkem je čisté a zdravé prostředí.

Technologie

Invertorová technologie: klíčem ke kvalitě Toshiba je maximální optimalizace!
Kvalita klimatizačních zařízení Toshiba je dána především souladem tří hlavních komponentů: elektronické regulace, motoru kompresoru a samotného kompresoru. Toshiba díky dlouholetým zkušenostem a znalosti specifických vlastností invertoru technologii vyvinula a neustále ji dále vylepšuje.

Výsledkem jsou bezkonkurenční parametry zařízení – vyšší výkon a současně nižší spotřeba energie a neuvěřitelná spolehlivost. Invertorová technologie Toshiba dokáže plynule a bezztrátově regulovat výkon podle skutečných požadavků tak, aby kompresor poskytoval pouze takový výkon jaký je nezbytně nutný k udržování tepelné pohody. Možnost přesné regulace otáček kompresoru (a tím jeho výkonu) zajistí účinný režim chlazení i topení. Jen tak zařízení dokáže udržet požadovanou teplotu v prostoru s vysokou přesností při minimální spotřebě energie.

Výhody unikátní a originální technologie kompresoru Toshiba Twin Rotary jsou nesporné, přesto Toshiba věnuje značnou pozornost dalšímu zdokonalování a dalšímu využití výhod této technologie. Například pouze Toshiba dokáže regulovat otáčkami kompresoru výkon zařízení od 20 do 100%!

Výbava

 • Extrémě tichý provoz: Funkce QUIET
  Aktivací funkce jedním tlačítkem dochází k přepnutí do ještě více tichého režimu. Ventilátor přepne na nejnižší možnou rychlost.

 • Maximální výkon pro rychlé výsledky: funkce HI POWER
  Pro co nejrychlejší dosažení požadované teploty v místnosti (ochlazení, ohřev) slouží funkce HI-POWER. Funkce zvyšuje průtok vzduchu.

 • Režim pro spaní a pro sladké sny: COMFORT SLEEP
  V noci je teplota obvykle nižší než ve dne. Ve spánku, kdy se člověk nepohybuje, je však příjemné, pokud teplota okolí po usnutí mírně stoupne.

 • Geniálně jednoduché: samočistící funkce zařízení Toshiba
  Aby z klimatizačního zařízení proudil stále čistý vzduch, musí samo zůstat čisté. Toshiba vyvinula samočisticí systém, který snižuje vlhkost uvnitř jednotky a tím eliminuje možný výskyt a množení plísní a bakterií.
 • Wifi adaptér pro ovládání na dálku odkudkoli                                                              WiFi modulem a pomocí aplikace TOSHIBA Home AC Control můžete ovládat každou jednotku odkudkoli jen pomocí svého telefonu. Komunikace probíhá přes internet pomocí sítě WiFi a WLAN.
 • Ozonový čistič vzduchu a ionizátor                                                                             na plísně, alergeny, bakterie i zápach.

Prohlédněte si katalog TOSHIBA

Co klimatizace TOSHIBA splňuje

 • Nízká spotřeba energie - nízké provozní náklady.
 • Neuvěřitelně vysoká účinnost při částečném zatížení.
 • Chlazení - topení - odvlhčování : maximální pohoda stiskem jednoho tlačítka.
 • Aktivní úprava vzduchu pomocí filtračních systémů.
 • Velmi nízká úroveň hluku a vibrací.

Montáže klimatizací

Provádíme kompletní doávku a montáž
tepelných čerpadel, chladících a
klimatizačních zařízení, včetně jejich
umístění, zapojení a uvedení
do provozu.

POTŘEBUJI MONTÁŽ

Kontaktní formulář

ODESLAT FORMULÁŘ