Montáže

Provádíme kompletní dodávku a montáž tepelných čerpadel, chladicích a klimatizačních zařízení, včetně jejich umístění, zapojení a uvedení do provozu. K zákazníkům přistupujeme individuálně, každému navrhneme řešení vyhovující jeho představám. Na jakékoli realizované montáže se vztahuje záruční doba. Ke klimatizačním jednotkám Toshiba garantujeme také předzáruční a pozáruční servis.

Montáže klimatizací a vzduchotechniky zajišťujeme pro rodinné domy, kanceláře, byty, instituce, dále pak pro dílny a provozovny. V rámci svého oboru nabízíme také montáže včetně servisuchlazení u chladicích a mrazicích boxů.

Našimi přednostmi jsou dlouholetá zkušenost, rychlost, spolehlivost. Zároveň klademe důraz na estetický vzhled a preciznost. Při instalaci zařízeni dodržujeme profesionalní metodické postupy stanovené výrobcem.

Neváhejte se sami přesvědčit ukázkami montáží.

Velikost je rozhodující

Protože venkovní klimatizační jednotka nemá zanedbatelnou velikost, je důležité i její umístění. Klimatizace může být na zdi, střeše i balkonu. Čím je však delší instalované potrubí pro cirkulaci chladiva, tím se dodávka zdražuje. Zákazník musí počítat i s tím, že venkovní i vnitřní jednotku je nutné propojit elektrickým kabelem.

Klimatizace do domu má buď samostatné nebo multisplitové řešení. To znamená, že na jednu venkovní klimatizační jednotku je napojeno několik vnitřních jednotek.

Zajistíme pro Vás

  • montáž klimatizačních jednotek
  • instalaci chladicích zařízení
  • instalaci tepelných čerpadel
  • pro značku Toshiba záruční servis

Kontaktní formulář

ODESLAT FORMULÁŘ