Návrh

Důkladná komunikace s Vámi - naším zákazníkem, nám pomáhá, připravit optimální řešení pro Vaše potřeby. V potaz vždy bereme preference a potřeby zákazníka, kterými jsou:

  • Tepelná ztráta
  • Velikost objektu
  • Stav současného topného systému

Dokumentace

Příprava dokumentů pro získání dotace může být někdy dost komplikovaná. Pomůžeme a poradíme Vám s přípravou tak, aby Vaše pro pro Vás získání dotace nebylo noční můrou.

Pro samotné získání dotace doporučujeme si nastudovat stránky:
https://nzu.sfzp.cz (Nová Zelená Úsporám).

Dotace

Chcete opravdu ušetřit na topení v rodinném domě a přitom mít vysoce efektivní a ekologické topení? Pak zvolte tepelné čerpadlo. Díky pokračujícímu programu Nová zelená úsporám, který podporuje snahu zabránit zbytečným ztrátám tepla v rodinných domech a podporuje i výměnu starých a energetických náročných zdrojů tepla, máte možnost získat až 75 procent z celkových nákladů. A to už se vyplatí. Podle průměrných cen na pořízení tepelného čerpadla můžete při nejvyšší dotaci ušetřit až 100 tisíc korun. Pomůžeme Vám se správným výběrem tepelného čerpadla.

Nejvyšší dotace dostanete, když budete mít zateplený dům.

Montáž

Provádíme kompletní dodávku a montáž tepelných čerpadel, chladicích a klimatizačních zařízení, včetně jejich umístění, zapojení a uvedení do provozu. K zákazníkům přistupujeme individuálně, každému navrhneme řešení vyhovující jeho představám. Na jakékoli realizované montáže se vztahuje záruční doba. Ke klimatizačním jednotkám Toshiba garantujeme také před-záruční a pozáruční servis.

Více: http://www.klimatizace-suchomel.cz/montaze

Servis

Poskytujeme plánovaný servis klimatizačních jednotek, pravidelnou kontrolu úniku chladiv a izolace potrubí, kterou je potřeba provést minimálně jednou za rok. Předchází se tak předčasnému opotřebení a nenávratné ztrátě výkonu klimatizace.

Více: http://www.klimatizace-suchomel.cz/servis

Finální kalkulace bude vytvořena na základě konzultace a přesného zaměření naším pracovníkem.

Naše reference všechny reference

Kontaktní formulář

ODESLAT FORMULÁŘ